Ślub and Wesele Latem - Hotel Szarlota
Szarlota Kompleks Wypoczynkowy
left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Napisz do nas

Jak dojechać?

+48 58 686 77 55

Rezerwuj online

Kup voucher

Rezerwuj kręgle/bilard

Ślub & Wesele Latem

Ślub & Wesele Latem

Każda pora roku ma w sobie coś wyjątkowego. Co takiego szczególnego jest w lecie ? – słońce, zapach polnych kwiatów, łany zbóż i gorące, gwieździste noce – wszystko to mamy na wyciągnięcie ręki latem.
Lato to również większy wybór kwiatów, owoców i atrakcji dla gości.
Sesja ślubna w plenerze daje największe efekty właśnie w lecie. Można liczyć wtedy na słońce i piękną opaleniznę, błękitne niebo, a przede wszystkim soczystą zieleń i kwiaty.

Dowolny temat przewodni wesela

tutaj na myśl przychodzi styl botanik, rustykalny, leśny, kaszubski….

Bogaty wybór kwiatów – pora letnia to ta pora roku, podczas której kwitnie najwięcej popularnych gatunków kwiatów i dostępne są one w większości odmian.
Dalie, hortensje, stokrotki, irysy, storczyki, lilie, słoneczniki – lista jest naprawdę długa.
Można być pewnym, że znajdzie się kwiaty odpowiednie do każdej stylizacji, a ponadto, że latem będą one najpiękniejsze i w najlepszej cenie.

Letnie kolorowe menu – lato ma znaczną przewagę nad innymi porami roku biorąc pod uwagę możliwości skomponowania idealnego menu. Lekkie potrawy sezonowe, lokalne produkty i wspaniały aromat dojrzewających               w słońcu warzyw i owoców. Dodajmy do tego cudownie orzeźwiające koktajle, musy czy świeże owoce oraz tak uwielbiane przez wszystkich desery lodowe…

Magiczna aura na weselu latem – ta pora roku ma w sobie coś magicznego- atmosferę. Zapachy, niezwykły klimat. Słońce muska przyjemnie skórę i dodaje pozytywnej energii. Zwiewne sukienki, romantyczny zachód słońca
czy nastrojowy ciepły wieczór sprawią, że ten dzień zapamiętamy jako jeszcze bardziej niezwykły.

Promocja CzerwiecParze Młodej ofiarujemy upominkowy voucher
na romantyczną kolację we dwoje.