Biesiady / Jubileusze - Hotel Szarlota
Szarlota Kompleks Wypoczynkowy
left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Napisz do nas

Jak dojechać?

+48 58 686 77 55

Rezerwuj online

Kup voucher

Rezerwuj kręgle/bilard

Biesiady / Jubileusze

W Restauracji Tawerna

Coraz popularniejszą alternatywą dla uroczystości rodzinnych wyprawianych w domu jest świętowanie w restauracji. Doskonałym pomysłem jest zaproszenie bliskich na uroczysty obiad i pyszny deser właśnie do nas. Jeśli zazwyczaj wyprawiacie Państwo huczne urodziny czy imieniny możemy zaproponować organizację całego weekendowego pobytu – wówczas znajdziecie Państwo czas zarówno na szampańska zabawę jak i na wypoczynek i złapanie oddechu wśród malowniczych, kaszubskich lasów.

Posiadamy duże doświadczenie w organizowaniu jubileuszy biznesowych, a jak wiadomo takie imprezy zdecydowanie zacieśniają więzi między pracownikiem współpracownikami, dlatego naszym zdaniem warto je świętować!

Do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie proponując szeroki wachlarz możliwości organizacji danej uroczystości. Wszystkim zajmujemy się my! Państwa zadaniem jest tylko dobra zabawa i celebracja ważnych momentów.

Szalona zabawa, bajeczne dekoracje, oprawa muzyczna, animacje i konkursy – to wszystko sprawia, że imprezy wieczorne w Kompleksie Wypoczynkowym Szarlota są niezapomniane. Aby w pełni Państwa zadowolić nasi menagerowie pomagają dostosować ofertę indywidualnie do Państwa wymagań, dlatego organizowane u nas uroczystości mają niezapomnianą oprawę i wyjątkowy smak – tym bardziej, że o podniebienia Gości dbają nasi najlepsi kucharze!

Organizujemy między innymi

Lubimy słuchać naszych Gości

Wciąż się rozwijamy, dostosowując nasze działania do dynamicznych trendów na rynku. Z przyjemnością przygotujemy również ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Wiata Ogniskowa

Specjalnie przygotowany duży plac ogniskowy, gdzie odbywają się większe lub mniejsze biesiady na powietrzu.

W sezonie letnim cykliczne wieczory przy ognisku, z oprawą muzyczną – 2 razy w tygodniu, na które serdecznie zapraszamy.

Wiata Grillowa

Obiekt typowo biesiadny, położony nad samym brzegiem jeziora, idealny na mniej oficjalne imprezy.

Na zewnątrz możliwość rozpalenia ogniska, grilla.

Chcesz zorganizować imprezę?

Skontaktuj się z nami