Szarlota Kompleks Wypoczynkowy
left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Napisz do nas

Jak dojechać?

+48 58 686 77 55

Rezerwuj online

Kup voucher

Rezerwuj kręgle/bilard

Ślub Plenerowy

Ślub Plenerowy

Ślub w plenerze to marzenie niejednej młodej pary, bo czyż można wyobrazić sobie piękniejsze miejsce na ślub niż otaczająca nas natura?

Malownicze położenie Szarloty: nad jeziorem, w otoczeniu pięknej przyrody, sprawia że nasz Kompleks to idealne miejsce do organizacji wymarzonej i bardzo modnej w ostatnim czasie uroczystości w plenerze.

Zadbamy, aby uroczystość ta na zawsze zapadła w pamięci gości proponując Państwu dwa wspaniałe miejsca dla realizacji takich uroczystości.

Ślub nad jeziorem w wiacie ogniskowej

elegancko i pięknie udekorowana wiata z czerwonym dywanem, białymi ławami, widokiem na jezioro w otoczeniu kojącej zieleni.

Jest bardzo obszerna i pod zadaszeniem zapewnia miejsca dla Nowożeńców, Urzędnika i wszystkich Gości. Gwarantuje powodzenie uroczystości niezależnie od kapryśnej nieraz pogody. Z pewnością uchroni przed palącym słońcem lub nieoczekiwanym deszczem. deszczem.

Jest ona niewątpliwie niezwykłym i stosownym miejscem do udzielenia ślubu przez Urzędnika Stanu Cywilnego. Dbając o każdy detal zapewniamy również nagłośnienie, podkład muzyczny i swobodną przestrzeń do wznoszenia toastów i przyjmowania pierwszych gorących życzeń od Gości Weselnych.

Po nieśpiesznej ceremonii Goście weselni przechodzą do sali weselnej, gdzie przy muzyce, smakowitym jedzeniu i dobrym trunku doskonale bawią się do białego rana…

Zaślubiny przy źródełku charlotty

równie niezwykłe miejsce z miłosną legendą w tle. wyjątkowo romantyczne.

Legenda mówi o tym, że żyła tu w dolinie, wraz ze swym ukochanym mężem piękna i życzliwa kobieta o imieniu Szarlota – charlott (fr.), która była żoną oficera armii napoleońskiej walczącej tu w czasach zaborów pruskich wraz z Polakami o naszą niepodległość.

Oboje z mężem bardzo pokochali tę dolinę i społeczność tu mieszkającą, a ludzie ci na cześć owej damy nazwali to miejsce doliną szarloty/ (niem. charlottentall).

Mapy, które można obejrzeć przy źródełku są autentyczne, co może dać mocny dowód, że historia tego miejsca i tych postaci nie są tylko legendą i mogą świadczyć o ich faktycznym istnieniu.

Jest to miejsce na ślub w kameralnej przestrzeni z urokliwą białą altanką, która stoi wśród soczystej zieleni, cienia wysokich drzew i cichutko mruczącego strumyku.

Odbywają się tu zaślubiny w wersji „na stojąco” co pięknie eksponuje sylwetki Młodej Pary i daje możliwość stworzenia pięknych fotografii. Stosownie udekorowana urzeknie Nowożeńców i ich Gości.

przy ślubach plenerowych państwo młodzi samodzielnie dokonują wszelkich formalności urzędowych w urzędzie stanu cywilnego w kościerzynie, uzyskując zgodę na organizację ślubu poza urzędem. w przypadku pytań służymy pomocą.