Sala Tarasowa - Hotel Szarlota
Szarlota Kompleks Wypoczynkowy
left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Napisz do nas

Jak dojechać?

+48 58 686 77 55

Rezerwuj online

Kup voucher

Rezerwuj kręgle/bilard

Sala Tarasowa

Z widokiem na Jezioro

Śniadanie – początek udanego dnia …

Wypoczynek w wyjątkowym miejscu na Kaszubach

Sala tarasowa w nowej odsłonie, która sprawiła, że stała się ona zarówno przytulnym jak i eleganckim miejscem z niesamowitym widokiem na jezioro. Na codzień pełni rolę jadalni, lecz może służyć wielofunkcyjne.
Sala o powierzchni ~ 300 m2 (~ 180 os).

Sala posiada taras zewnętrzny ze stolikami, gdzie między innymi można zagrać w szachy ogrodowe. Dla spragnionych relaksu i odpoczynku rozstawione są leżaki, gdzie poranna kawa w promieniach słońca smakuje wyśmienicie.

W bufecie oferujemy m.in. jajka pod różną postacią, omleciki, grzanki… Ogromny wybór serów żółtych i pleśniowych, wędliny i kiełbaski, warzywa, sałatki, ryby wędzone. Dla najmłodszych m.in. płatki i owsianki, jogurty, konfitury. Nasze śniadanie nie obędzie się również bez naturalnych soków i napojów. Owoce i deser do kawy czy herbaty, a może wino musujące? A z czego słyną nasze śniadania? Oczywiście z przepysznych gofrów z dodatkami.Śniadania serwowane są w godzinach:

 7:30 - 10:30

Pełne energii śniadanie

Każdego poranka przygotowujemy dla Państwa pełne energii śniadanie na udany początek dnia. ...przecież jest to najważniejszy posiłek.

Obiady i obiadokolacje

Z czego słyniemy

Zapraszamy również na niedzielne obiady bufetowe, w specjalnie dobranym menu znajdują sie do wyboru dwie zupy, kilka dań na ciepło, dodatki, bufet sałatkowy, mix deserów, ciasto owoce i wiele różnych smakołyków.
Napoje zimne oraz kawa są wliczone w cenę.

Obiady są dostepne w formie bogatego bufetu w każdą niedzielę  w godzinach:

13:00 - 16:30


Polecamy również specjalnie skomponowane i starannie dobrane przez Szefa Kuchni zestawy obiadokolacji w sezonie wysokim.

Obiadokolacje serwowane są w godzinach:

15:30 - 17:30

Chcesz zarezerwować pobyt?

Gwarancja najniższej ceny