haft kaszubski

Uroczystości rodzinne i firmowe nad malowniczym jeziorem na Kaszubach

chrzciny

CHRZCINY

Chrzest Święty to bardzo radosna uroczystość oraz doskonała okazja na spotkanie rodziny i najbliższych przyjaciół.

Wiemy, że rodzice chrzczonych maluchów nie mają zbyt wiele wolnego czasu. Tym bardziej nie chcą go spędzać w kuchni, gdzie trzeba przygotować posiłki na uroczystość oraz obsługiwać Gości. Naszym zadaniem jest zadbać, aby ten dzień był wyjątkowy nie tylko dla ochrzczonego dziecka, ale również dla rodziców. Dołożymy wszelkich starań, aby pierwsze przyjęcie Państwa dziecka było dopracowane we wszystkich szczegółach.

Na tę okoliczność przygotowaliśmy specjalną ofertę dzięki, której zapomnicie Państwo o organizacji i będziecie mogli w pełni cieszyć się rodzinną atmosferą, gdyż są to chwile, które na długo zostają w sercach najbliższych. Oferta zawiera wszelkie udogodnienia, aby zapewnić komfortowe warunki również dla dzieci. Przygotujemy kącik, w którym odbywać się będą ciekawe i pełne emocji gry i zabawy. Możliwe jest zamówienie dietetycznego posiłku przeznaczonego dla matek karmiących. Udostępniamy ustronne miejsce, w którym bez pośpiechu i stresu można nakarmić i przewinąć dziecko.

URODZINY

Coraz popularniejszą alternatywą dla urodzin czy imienin organizowanych w domu jest świętowanie w restauracji. Doskonałym pomysłem jest zaproszenie bliskich na uroczysty obiad i pyszny deser właśnie do nas.

W naszych restauracjach znajdą Państwo szeroki wachlarz możliwości organizacji tego typu uroczystości. Sprawimy, aby urodziny były prawdziwym świętem dla Państwa rodziny i przyjaciół, ale przede wszystkim dla Solenizanta. By nie musiał martwić się posiłkami, czy donoszeniem napojów na stoły. Wszystkim zajmiemy się my! Państwa zadaniem będzie tylko i wyłącznie dobra zabawa i celebracja tych pięknych chwil.

Pierwsze urodziny dziecka to szczególne wydarzenie w życiu nie tylko rodziców, ale całej rodziny. Dlatego będziemy szczęśliwi, jeśli wybiorą Państwo właśnie Szarlotę, aby uczcić roczek nowego członka rodziny.

Jeśli zazwyczaj obchodzą Państwo urodziny czy imieniny hucznie, proponujemy organizację urodzinowego weekendu, gdzie będzie czas na szampańską zabawę, jak i następnego dnia spokojne spacery po malowniczej okolicy naszego kompleksu oraz odpoczynek po imprezie.

Sezon letni daje wiele możliwości na organizację spotkań na zewnątrz w okolicznościach przyrody. My również zapraszamy Państwa wraz z Gośćmi do naszych nowo oddanych wiat, gdzie zapewnimy najlepszą obsługę i komfortowe warunki umożliwiające zrelaksowanie się w tym ważnym i wyjątkowym dniu.

urodzinki - roczek

I KOMUNIA ŚWIĘTA

I Komunia Święta to wielkie wydarzenie w życiu każdego dziecka. Jest to również ogromny stres dla Rodziców, na których spada organizacja tego niezwykle ważnego dnia dla Ich pociech. 

Z radością pomożemy Państwu w organizacji I Komunii Świętej, aby mogli Państwo bez obaw i stresu cieszyć się rodzinną atmosferą, która zwykle panuje w takich momentach. Oferta dedykowana na ten niezwykły dzień, zapewni komfortowe warunki dla Gości. Specjalnie dobrane na tę okazję menu zachwyci dorosłych oraz dzieci. W menu znajdą Państwo wyselekcjonowane dania z myślą o najmłodszych.

Mając na uwadze powagę wydarzenia, zadbamy o część oficjalną przyjęcia, ale również chętnie zorganizujemy część „mniej oficjalną”, gdzie będzie czas na gry i zabawy dla dzieci w CLUBIKU. Pragniemy, aby Neokomunikant i inne maluchy obecne na uroczystości, zapamiętały ten dzień, jako pełny wrażeń i emocji, w którym nie było czasu na nudę.

ŚLUB I WESELE

Wiemy, że dzień ślubu to jeden z najważniejszych i najbardziej wyjątkowych dni w życiu. Chcemy, aby wesela organizowane u nas  były spełnieniem marzeń Pary Młodej. Tak jak Państwo, dążymy do tego, aby było idealne.

Będziemy zaszczyceni, jeśli to właśnie nas obdarzą Państwo zaufaniem i pozwolą przyczynić się do organizacji przyjęcia w tym niezwykłym i długo wyczekiwanym dniu. Zdajemy sobie sprawę, jak trudne i czasochłonne jest organizowanie idealnego, wymarzonego wesela. Pomagamy naszym Klientom w tym niełatwym zadaniu. Nasi konsultanci posiadają ogromne doświadczenie w organizacji wesel, ale przede wszystkim robią to z pasją i wielkim zaangażowaniem.

W zależności od preferencji Klientów rozszerzyliśmy ofertę o dodatkowe atrakcje m.in. możliwość wynajęcia zabytkowego auta na ślub, dopłynięcie motorówką na uroczystość, ślub w plenerze – organizujemy całą oprawę, bufety tematyczne, pokaz sztucznych ogni, rejs łodzią motorową (35 osób) czy pokaz baniek mydlanych.

Aby w pełni zadowolić Klientów, dostosowujemy ofertę indywidualnie do wymagań każdego z Gości. Jeśli podane propozycje nie spełniają Państwa oczekiwań, nasi managerowie pomogą w realizacji wszystkich pomysłów i marzeń naszych Klientów, przecież to Para Młoda jest w tym dniu najważniejsza!

impreza

JUBILEUSZE

W Kompleksie Szarlota wszelkiego rodzaju jubileusze rodzinne czy firmowe mają niezapomnianą oprawę i wyjątkowy smak. Każdy z Państwa znajdzie tu coś dla siebie. Zajmujemy się organizacją tego typu uroczystości od A do Z.

Do każdego rodzaju jubileuszu i każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby dopasować oprawę do gustów Państwa Gości, którzy jednocześnie są naszymi Gośćmi, więc pragniemy zapewnić im dobrą zabawę w najlepszym stylu.

U nas mogą Państwo zorganizować jubileuszową rocznicę ślubu. Dla Pary Młodej będzie to przypomnienie najwspanialszego dnia w życiu, jakim było wesele. Dzięki starannym przygotowaniom całej uroczystości, nasi Gocie znowu poczują się wyjątkowi, dokładnie jak w „tamtym” dniu.

Posiadamy również doświadczenie w organizowaniu jubileuszy biznesowych. Wspaniale jest świętować np. pierwszą, piątą, czy dwudziestą rocznicę powstania firmy wśród współpracowników i przyjaciół. Takie imprezy zdecydowanie zacieśniają więzi między firmą, a pracownikiem i współpracownikami, dlatego naszym zdaniem warto świętować takie jubileusze.

Na takie okazje udostępniamy wszelkiego rodzaju narzędzia potrzebne do prezentacji, nagłośnienie i wszelkie inne materiały, na które będzie zapotrzebowanie. Wykwintne dania z menu przygotowanego specjalnie na takie okazje dodadzą elegancji tym podniosłym chwilom.

Oferty dla organizacji uroczystości dopasowywane są do każdego Klienta indywidualnie.

Poniżej prezentujemy Państwu dostępne sale i urokliwe wiaty oraz możliwości logistyczne którymi dysponujemy.

SALA BANKIETOWA z balkonem i widokiem na jezioro klimatyzowana (~ 150 os)

SALA TARASOWA widokiem na jezioro, klimatyzowana (~ 130 os)

TAWERNA ŻEGLARSKA z tarasem i widokiem na jezioro (~ 100 os)

WIATA GRILLOWA z widokiem na jezioro przy plaży (~ 130 os)

WIATA OGNISKOWA z widokiem na jezioro

BOWLING & BILARD

CLUBIK dla najmłodszych