Stoki Narciarskie - Hotel Szarlota
Szarlota Kompleks Wypoczynkowy
left
right
Dorosłych
-
+
Wiek 3-5 dziecko
-
+
Zamknij
Wybierz

Napisz do nas

Jak dojechać?

+48 58 686 77 55

Rezerwuj online

Kup voucher

Rezerwuj kręgle/bilard

Stoki Narciarskie

Narciarstwo biegowe

Narciarstwo biegowe, dzięki Justynie Kowalczyk staje się w Polsce jedną z najczęściej uprawianych dziedzin sportów zimowych wśród amatorów. Dla Naszych gości wypożyczamy narty biegowe, kijki oraz obuwie. W rejonie Hotelu Szarlota istnieje bardzo dużo szlaków turystycznych pośród stawów, jezior, lasów, gdzie można idealnie spędzić wolny czas biegając na nartach. Gdy warunki pogodowe sprzyjają, to przygotowujemy trasy ze śladem biegowym.

Wyciągi Narciarskie Amalka Pomorze

www.nartyamalka.pl

Wyciągi Narciarskie na stoku Amalka na Kaszubach – Pomorze. Amalka, miejscowość położona w sercu Kaszub. Dogodna lokalizacja sprawia, że w ciągu godziny można dojechać tu z Trójmiasta czy Kościerzyny. Na miejscu znajdą Państwo wypożyczalnie sprzętu zimowego. Nauka jazdy na nartach (grupowa lub indywidualna) po wcześniejszym umówieniu się z instruktorem.

Wyciągi narciarskie Trzepowo

Trzepowo – miejscowość zlokalizowana 28 km od Szarloty. Położona przy trasie Gdańsk – Kościerzyna.

Do Państwa dyspozycji oddają:

  • dwa wyciągi narciarskie orczykowe o dł. 300m
  • dwa wyciągi do snowtubingu (śnieżnych opon) z najdłuższym torem zjazdowym na Pomorzu
  • wyciąg do nauki jazdy na nartach i snowboardzie o dł. 100m
  • snowpark

Stok jest sztucznie naśnieżany, ratrakowany i bardzo dobrze oświetlony. Na miejscu istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego wraz z profesjonalnym serwisem.

W każdej chwili mogą też Państwo odpocząć w przestronnym i przytulnym barze z kominkiem lub specjalnie dla Państwa przygotowanej wiacie grillowej. Przyjazne ceny, system zniżek, duży, oświetlony, bezpłatny parking.

Koszałkowo-Wieżyca

www.wiezycakotlinka.pl

Największy na Pomorzu Ośrodek Narciarski „Koszałkowo-Wieżyca” oferuje nie tylko możliwość uprawiania sportów zimowych, ale także jest celem rekreacyjnych wypraw rodzinnych. Do dyspozycji wszystkich chętnych są wyciągi narciarskie, wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i szerokie zaplecze gastronomiczne. Stoki są sztucznie naśnieżane i oświetlone, do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów są 4 wyciągi orczykowe, 2 wyciągi dla początkujących i 2 wyciągi z torami do snowtubbingu. Na stoku są wykwalifikowani instruktorzy narciarstwa i snowboardu, a także czuwają ratownicy medyczni.