WYPOCZYNEK W WYJĄTKOWYM MIEJSCU NA KASZUBACH

Śniadanie – początek udanego dnia …

Sala tarasowa w nowej odsłonie, która sprawiła, że stała się ona zarówno przytulnym jak i eleganckim miejscem z niesamowitym widokiem na jezioro. Na codzień pełni rolę jadalni, lecz może służyć wielofunkcyjne. Sala o powierzchni ~ 300 m2  (~ 180 os).

Taras zewnętrzny ze stolikami, gdzie między innymi można zagrać w szachy ogrodowe. Zaś dla spragnionych relaksu rozstawione są leżaki, gdzie poranna kawa w promieniach słońca smakuje wyśmienicie.

Każdego poranka przygotowujemy dla Państwa pełne energii śniadanie na udany początek dnia. Przecież jest to najważniejszy posiłek 😉 W bufecie oferujemy m.in. jajka pod różną postacią, omleciki, grzanki… Wybór serów żółtych i pleśniowych, wędliny i kiełbaski, warzywa, sałatki, ryby wędzone. Dla najmłodszych m.in. płatki i owsianki, jogurty, konfitury. Nasze śniadanie nie obędzie się również bez naturalnych soków i napojów. Owoce i deser do kawy czy herbaty, a może wino musujące?

A z czego słyną nasze śniadania? Oczywiście z przepysznych gofrów z dodatkami.

Polecamy również specjalnie skomponowane i starannie dobrane przez Szefa Kuchni zestawy obiadokolacji. Obiadokolacje serwowane są w godzinach 16:00 – 18:00.