haft kaszubski

Sala Kominkowa

~ 30 osób

Uroczystości rodzinne i firmowe nad malowniczym jeziorem na Kaszubach.

Coraz popularniejszą alternatywą dla urodzin czy imienin organizowanych w domu jest świętowanie w restauracji. Doskonałym pomysłem jest zaproszenie bliskich na uroczysty obiad i pyszny deser właśnie do nas.

Posiadamy również doświadczenie w organizowaniu jubileuszy biznesowych. Wspaniale jest świętować np. pierwszą, piątą, czy dwudziestą rocznicę powstania firmy wśród współpracowników i przyjaciół. Takie imprezy zdecydowanie zacieśniają więzi między firmą, a pracownikiem i współpracownikami, dlatego naszym zdaniem warto świętować takie jubileusze.

Do każdego rodzaju jubileuszu i każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby dopasować oprawę do gustów Państwa Gości, którzy jednocześnie są naszymi Gośćmi, więc pragniemy zapewnić im dobrą zabawę w najlepszym stylu. Proponujemy szeroki wachlarz możliwości organizacji tego typu uroczystości. Wszystkim zajmiemy się my! Państwa zadaniem będzie tylko i wyłącznie dobra zabawa i celebracja tych pięknych chwil.

Jeśli zazwyczaj obchodzą Państwo urodziny czy imieniny hucznie, proponujemy organizację urodzinowego weekendu, gdzie będzie czas na szampańską zabawę, jak i następnego dnia spokojne spacery po malowniczej okolicy naszego kompleksu oraz odpoczynek po imprezie.

Szalona zabawa, bajeczne dekoracje, oprawa muzyczna, animacje i konkursy – to wszystko sprawia, że imprezy wieczorne w Hotelu Szarlota są niezapomniane. Całość imprez może być okraszona tematycznymi dekoracjami, grą świateł i dobrą muzyką. Naszym atutem jest doskonała kuchnia, co umożliwia realizację oczekiwań Gościa na najwyższym poziomie.

Aby w pełni zadowolić Klientów, dostosowujemy ofertę indywidualnie do wymagań każdego z Gości. Jeśli podane propozycje nie spełniają Państwa oczekiwań, nasi managerowie pomogą w realizacji wszystkich pomysłów naszych Klientów. W Kompleksie Szarlota takie uroczystości mają niezapomnianą oprawę i wyjątkowy smak. Każdy z Państwa znajdzie tu coś dla siebie. Zajmujemy się organizacją tego typu uroczystości od A do Z.

Wciąż się rozwijamy, dostosowując nasze działania do dynamicznych trendów na rynku. Przede wszystkim jednak potrafimy i lubimy słuchać naszych Gości oraz dostosowywać się do ich potrzeb. Z przyjemnością przygotujemy również ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb. W tym celu prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.