haft kaszubski
masaż mężczyzny1

Zabiegi dla Panów w naszym

Centrum SPA

Pełen wachlarz usług, począwszy od zabiegów na twarz poprzez różnego rodzaju masaże, na zabiegach odmładzających skończywszy.

Umów się teraz

 

“ I Ty poczuj się wyjątkowo”

ZADBANY MĘŻCZYZNA

 

Wybierz plan

CENNIK

ZADBANY MĘŻCZYZNA

MASAŻ SPORTOWY

160 zł /55 min

Ma wiele wspólnego z masażem klasycznym, z tą różnicą, że jest wykonywany przy użyciu większej siły i energii. Masaż sportowy to nieodłączny element odnowy biologicznej wykorzystywany w programach treningowych. Pomaga on zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach. Jego celem jest odbudowa masy mięśniowej i przywrócenie sprawności mięśni sprzed urazu, utrzymanie odpowiedniej elastyczności ciała, wzmocnienie i rozluźnienie mięśni. Wpływa na poprawę krążenia krwi i przyspiesza przemianę materii.

DLA KSIĘCIA

170 zł /70 min

Peeling solny ze złotem. Doskonale złuszczy martwy naskórek i przygotuje do wchłonięcia składników odżywczych z masła Habibi podczas masażu. Zapach idealny dla Panów. Każdy może poczuć się jak książę.

ODŻYWCZY MASAŻ NA BAZIE MASŁA SHEA

150 zł /55 min

Połączenie masażu klasycznego z masażem relaksacyjnym. Masaż przepełniony męskim zapachem masła Habibi działa odprężająco i kojąco. Polecany dla przepracowanych Panów.

ODŻYWCZY ZABIEG NA TWARZ  UKOJENIE I REGENERACJA

170 zł /55 min

Zabieg natychmiast rewitalizuje zmęczoną skórę, działa odżywczo i łagodząco. Przynosi ulgę podrażnionej skórze, np. po goleniu. Po zabiegu przez dłuższy czas utrzymuje się efekt nawilżenia.