Masaże w naszym

Centrum SPA

Masaże lecznicze, sportowe, klasyczne i aromatyczne, elaksujące oraz wiele, wiele innych.

Umów się teraz
“Posiadamy wykwalifikowaną kadrę specjalistów od masażu.”

MASAŻE

Wybierz plan

CENNIK

MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI

140 zł /55 min

80 zł /25 min

Technika zabiegu oparta głównie na teorii przepływu energii przez organizm dzięki rozgrzanym kamieniom bazaltowym. Ułatwia oddychanie skórne, poprawia odżywienie, ukrwienie, jędrność i elastyczność tkanki skórnej oraz mięśni. Łagodzi i niweluje objawy stresu oraz poprawia nastrój. Działa odprężająco i relaksująco.

MASAŻ AROMATERAPEUTYCZNY CIEPŁYMI OLEJAMI

130 zł /55 min

80 zł /25 min

Masaż aromaterapeutyczny z wykorzystaniem olejków eterycznych uchodzi za jedną z najprzyjemniejszych metod relaksacyjnych, która zapewnia odnowę biologiczną organizmu. Masaż całego ciała odpręża i redukuje napięcie psychiczne. Oprócz tego zmniejsza napięcie miesiączkowe, wspomaga układ immunologiczny w walce z niesprzyjającymi warunkami środowiska zewnętrznego. Masaż odprężający pomaga ponadto podejmować aktywność fizyczną i w pośredni sposób przyczynia się do redukcji tkanki tłuszczowej.

MASAŻ ŚWIECĄ

160 zł /55 min

Rytuał, który jest wyjątkowo zmysłową ceremonią wykonywaną ciepłym olejkiem ze świecy, składającym się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Jego unikatowa formuła pozostawia skórę cudownie nawilżoną, jedwabiście gładką i miękką. Co więcej masaż pobudza zmysły, gwarantuje niepowtarzalne doznania i relaks. Światło świecy i kropelki wosku pieszczą skórę i przyjemnym ciepłem wprawiają w dobre samopoczucie i odprężenie.

MASAŻ PACHNĄCĄ CZEKOLADĄ

140 zł /55 min

Relaksujący masaż płynną czekoladą działa odprężająco na ciało i umysł. Zapach czekolady przynosi ukojenie i wpływa pozytywnie na nasze ciało. Wprowadza je w błogi stan pobudzając hormony szczęścia. Skóra po masażu jest jedwabiście miękka i pachnąca.

ODŻYWCZY MASAŻ NA MAŚLE SHEA

150 zł /55 min

80 zł /25 min

Technika łączenia masażu klasycznego z relaksacyjnym. Bogate w składniki odżywcze masło Shea głęboko nawilży i odżywi przesuszoną skórę pozostawiając ją miękką i aksamitną.

MASAŻ KLASYCZNY

120 zł /55 min

70 zł /25 min

Polega na rozluźnieniu mięśni, skóry i tkanek podskórnych, a także na zwiększeniu ukrwienia w okolicy poddanej zabiegowi, co skutkuje zmniejszeniem bólu i przyspieszeniem gojenia się tkanek. Uzyskany efekt rozluźnienia mięśni pomaga walczyć z codziennym stresem i zmęczeniem – zarówno psychicznym jak i fizycznym.

MASAŻ SPORTOWY

160 zł /55 min  /całościowy

85 zł /25 min  /częściowy

Ma wiele wspólnego z masażem klasycznym, z tą różnicą, że jest wykonywany przy użyciu większej siły i energii. Masaż sportowy to nieodłączny element odnowy biologicznej wykorzystywany w programach treningowych. Pomaga on zapobiegać kontuzjom, likwiduje skutki przetrenowania, rozgrzewa i relaksuje mięśnie oraz zapobiega zakwasom po ćwiczeniach. Jego celem jest odbudowa masy mięśniowej i przywrócenie sprawności mięśni sprzed urazu, utrzymanie odpowiedniej elastyczności ciała, wzmocnienie i rozluźnienie mięśni. Wpływa na poprawę krążenia krwi i przyspiesza przemianę materii.

MASAŻ LECZNICZY KRĘGOSŁUPA

60 zł /25 min

Masaż specjalistyczny. Wykonywany jest na całym odcinku kręgosłupa w celu odpowiedniego rozgrzania i rozluźnienia mięśni przykręgosłupowych i stawów.

MASAŻ ORIENTALNY

160 zł /60 min

Wyjątkowa orientalna technika inspirowana filozofią masażu polinezyjskiego, ajuwerdyjskiego, tajskiego i shiatsu. Jego głównym założeniem jest stymulowanie kanałów energetycznych w celu prawidłowego przepływu energii oraz pobudzenie czakr dla zachowania równowagi ciała i ducha. Masaż opiera się na głaskaniu, uciskaniu i rozciąganiu. Jego atutem jest zastosowanie elementów jogi pasywnej.

MASAŻ TWARZY, SZYI I DEKOLTU

60 zł /25 min

Masaż z wykorzystaniem eliksiru młodości – olejku arganowego. Jego dobroczynne właściwości mają działanie odmładzające – regeneruje skórę i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Masaż wycisza i łagodzi napięcie.