Restauracja Tawerna Żeglarska

|Restauracja Tawerna Żeglarska
Restauracja Tawerna Żeglarska2018-02-25T20:39:16+00:00
csm_y__25__bbc07cac76

Tawerna Żeglarska

Sala Kominkowa / Sala Biesiadna

Restauracja a’la carte

Sercem każdego obiektu hotelarskiego jest restauracja.

Goszcząc w Tawernie Żeglarskiej, macie Państwo okazję delektować się kompozycją dań kuchni kaszubskiej w połączeniu z kuchnią polską. To doskonałe miejsce nawet dla największych smakoszy. Dla naszych najmłodszych Gości przygotowaliśmy bajkowe menu oraz kącik zabaw, gdzie maluchy bawiąc się mogą bez zniecierpliwienia poczekać na posiłek.

Nasze menu zmienia się wraz z porami roku, aby w pełni wykorzystać świeże i naturalne produkty sezonowe jak i dary Ziemi Kaszubskiej. Wszystkie potrawy przyrządzane są tuż przed podaniem, w ten sposób zachowują wyjątkowy smak i aromat.

Restauracja Tawerna Żeglarska znajduje się nad samym jeziorem Osuszyno.

Z ogromnych okien sali Kominkowej oraz Biesiadnej rozpościera się widok na panoramę jeziora.

Przy Tawernie duży taras. Idealne miejsce, by odpocząć, wypić koktajl lub zjeść romantyczną kolację z widokiem na zachód słońca.

Tawerna Żeglarska to stylizowane marynistycznie wnętrze, gdzie każdy szczegół ma znaczenie.

Tutaj w chłodne wieczory, zimową porą możecie rozkoszować się przy cieple kominka, gorącą czekoladą lub grzanym winem.

To niezwykłe miejsce jest idealnym tłem na zorganizowanie zarówno wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, jak i towarzyskich oraz spotkań biznesowych.

Restauracja czynna codziennie w godzinach 12:00 – 22:00 *

Zapraszamy do wcześniejszej rezerwacji stolików:  tel. 58 686 77 55 wew. 600

* podczas weekendu mogą odbywać się zamknięte imprezy okolicznościowe

Kawiarnia / Bar

Deser to prawdziwe ukoronowanie sytego posiłku. W kawiarni Tawerny Żeglarskiej przy filiżance aromatycznej kawy, czy aksamitnej czekolady i wyśmienitej szarlotce, możecie delektować się sztuką wypoczynku. Polecamy egzotyczne drinki, koktajle, klasyczne napoje i wyśmienite przekąski oraz desery.

To bez wątpienia doskonałe miejsce spotkań towarzyskich. Zarówno na romantyczne spotkania, jak i rozmowy biznesowe, czy rodzinną rozrywkę (bilard, wydarzenia sportowe na dużym ekranie). W okresie letnim organizowane są m.in. wieczorki z karaoke, będące idealnym zwieńczeniem pełnego atrakcji dnia.

Kawiarnia w Tawernie Żeglarskiej jest do dyspozycji Gości  9:00 .